X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

SEO'dan hızlı index alma

Web sitenizin arama motorları tarafından bulunması hem kolay hemde zordur. Dünya üzerinde yaşayan nüfusun 5 katı kadar web sitesi olduğu tahmin ediliyor.

Arama motorları web sitemi nasıl bulur, nasıl analiz eder?

Bunun için ekstra bir çaba sarf etmeniz gerekir. Normalde arama motorları web sitelerini bulur ve indexler. Yani sitenizin içeriğini kaydeder. Bu işlem yeni kurulmuş bir web sitesinin sahibinin, webmaster'ının ve web sitenizin performansına, sayfaların güncellenme hızına göre 1-6 ay arasında da değişebilir.

Bu işlemi kısaltmanın yolu Google Webmasters tools araçlarından geçsede yine de index alma da zorluk yaşayabilirsiniz. Genellikle arama motoru örümcekleri sayfanın tamamını indexlemezler.

Sitenizin hangi sayfalarının index aldığını öğrenmenin yollarından biri kullanmış olduğunuz google chrome tarayıcıya " site:www.alanadiniz.com " yada " site:alanadiniz.com " yazarak görmektir.

İndex almış sayfa sayınızı bu sayede görebilirsiniz. Peki indexlenmeyen sayfalar ne olacak? İşte bura devreye biz giriyoruz.

Otomatik sistemleri kullanmadan tamamen beyaz şapka SEO teknikleri ile index almayan sayfalarınızı, kategorilerinizin index almasını sağlıyoruz.

Hızlı index almanın Size faydası ne? Kategorinizin, sayfanızın bulunmasını sağlayarak anahtar kelimelerde yükselmesi en büyük fayda şeklinde değerendirilir.

Powered by WISECP
login Giriş Yap register Kayıt Ol
Top