X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
ETBİS kayıtlı Türkiye'nin en büyük trafik üreticisinden Türkiye lokasyonlu organik trafik fırsatını kaçırmayın!
TÜRKİYE

Blog ve E-Ticaret Siteleri için
Dünyadan Organik Trafik Satın Al

Blog ve E-Ticaret siteleriniz için Dünya genelinden coğrafi (ülke) bazlı organik trafik gönderiyoruz. Dil tarayıcıları etkindir.Sizi asla yarı yolda bırakmaz. Dil tarayıcısı nedir? Örneğin, Almanya'dan gelen organik trafik için de-DE, İspanya için es-ES, Amerika ve İngiltere için en-En dil kodu içeren tarayıcılardan trafik gelir.

 • Dil Hedefli Tarayıcı

  Dil hedefli tarayıcı standart

 • Doğal Görünümlü Trafik

  Organik trafik 24 saate yayılır

 • Coğrafi Trafik

  İstediğiniz ülkeden trafik alabilirsiniz

 • Garantili Sonuçlar

  Gelen trafiği Analytics'de görürsünüz.

dunyadan-trafik
Dünyadan organik trafik paketinizi seçin ve başlayın!

Ülke bazlı garantili gerçek organik trafik hizmeti ile sitenizin hızlı index almasını sağlayın.

Tanışma Paketi
Organik trafik sisteminin nasıl çalıştığını görün. Tecrübe edinin.
20 $ yerine
15 $/Tek Sefer
ŞİMDİ SATIN AL
 • check 2.000 Sayfa Görüntüleme/Anlık
 • check Benzersiz IP Sayısı, 750
 • yok Doğal Görünümlü Trafik
 • yok Türkiye'den Trafik
 • check Coğrafi Hedefleme
 • yok Anahtar Kelime
 • check Dil Hedefli Tarayıcı (AKTİF)
 • check Diller: en-EN/de-DE/es-ES/fr-FR v.s.
 • check Tüm Google Analytics İzleme Kodları
 • check Analytics, Adsense %100 güvenli
 • time Sipariş Başlama 4-6 Saat
PRO X2
Dünyadan organik trafik isteyenler için hızlı paket.
250 $ yerine
200 $/aylık
ŞİMDİ SATIN AL
 • check 120.000 Sayfa Görüntüleme/Ay
 • check Benzersiz IP Sayısı, 20.000/Ay
 • check Doğal Görünümlü Trafik
 • yok Türkiye'den Trafik
 • check Coğrafi Hedefleme
 • check Anahtar Kelime Sayısı, 1
 • check Dil Hedefli Tarayıcı (AKTİF)
 • check Diller: en-EN/de-DE/fr-FR v.s.
 • check Tüm Google Analytics İzleme Kodları
 • check Analytics, Adsense %100 güvenli
 • time Sipariş Başlama 4-6 Saat

Organik trafik paketlerinin ortak özellikleri

Organik trafik paketlerinin ortak özelliklerini kafanıza takılmasın diye özetlemeye çalıştık.

Organik Trafik

Organik trafik Google, Yahoo veya Bing gibi arama motoru sonuçlarından gelir. Organik trafik her zaman ziyaretçilerin web sitenizi bulmak için kullandıkları anahtar kelimeleri içerir.

Coğrafi Hedefleme

Dünya genelinden ülke bazlı coğrafi trafik hizmeti veriyoruz. Sadece istediğiniz ülkeyi tercih etmeniz yeterli olacaktır. Türkiye'de arama motorlarında yükselmek için mutlaka Türkiye'yi seçniz.

Karma Trafik

Yukarıdaki trafik kaynaklarından herhangi birini seçebilir veya bunları birleştirerek özel ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş bir trafik kaynağı repertuarı oluşturabilirsiniz. Bireysel ihtiyaçlarınız için doğru trafik kaynaklarını seçme konusunda yardıma ihtiyacınız varsa bizimle konuşun.

Doğal Görünümlü Trafik

Tanışma paketi dışındaki tüm paketlerde yani Eko, Pro ve Platinium paketlerinde trafik 24 saate yayılarak doğal görünüm kazandırılır. Bu durum olağan olduğu için arama motorları tarafından şüpheli yaklaşılmaz.

Dil Hedefli Tarayıcı

Projelerinize özel dil hedefli tarayıcılar kullanmaktayız. Türkiye'den gelen organik trafik için tr-TR, ABD için en-EN, Almanya için de-DE gibi tarayıcılardan hizmet veriyoruz. İstediğiniz dil hedefli tarayıcıyı talep edebilirsiniz.

Garantili Sonuçlar

Web sitenize gönderdiğimiz organik trafiği Google Analytics üzerinde göreceğinizi garanti ediyoruz. Google Analytics UA, G, GA, GA3, GA4 ve GTM izleme kodları ile sorunsuz çalışır.

iyi-trafik

Yüksek kaliteli iyi websitesi trafiği nedir?

İyi web sitesi trafiğinin en büyük özelliği, "gelen trafik, gerçek web sitesi trafiği gibi görünmeli, gerçek insan davranışına sahip olmalı ve trafik raporlarında doğal görünmelidir". Trafik hizmeti verirken Organiktrafik.com.tr'yi rekabette öne çıkaran şey budur. Web sitenizdeki doğal organik trafiğe benzeyen trafik üretiyoruz. Yüksek kaliteli ve 24 saate yayılan organik trafikte rakipsiz olduğumuzu bir kez daha hatırlatıyoruz.
Organik trafik pazarında iyi bir şirketle çalışmanız ve seçimlerinizi doğru yaptığınız sürece websiteniz arama motorlarında yükselmeye devam edecektir.Düşük kaliteli kötü web sitesi trafiği nedir?

Ucuz alternatiflere dikkat edin. Düşük kaliteli web sitesi trafiği web siteniz için kötü olabilir. Trafik oluşturucu pazarı, düşük fiyatlarıyla müşterileri cezbeden deneyimsiz satıcılarla doludur.
Sahte trafik oluşturucular, sahte trafik botları gibi yalnızca zamanınızı ve paranızı tüketecek, ancak web sitenize sahte trafik dışında önemli sonuçlar sağlamayacaktır. Bu yüzden akıllıca seçin...
2018'den beri Organik trafik hizmetlerini sunmakta ve dünya çapında şirketimize güvenen binlerce firma yada kişi bulunmaktadır.

kotu-trafik

Sıkça Sorulan Sorular

Web Host paketlerimiz ile ilgili detaylı bilgiye mi ihtiyacınız var?

Organik trafik gerçek mi?

Gerçek IP'ler ve gerçek bilgisayarlar üzerinden gönderilen otomatikleştirilmiş trafiktir. Bu trafiği oluşturmak için otomasyonlu gerçek web tarayıcıları kullanırız, bu, trafiğin gerçek insan trafiği gibi göründüğü anlamına gelir, sadece satın alma işlemi yapmaz. Google Analytics'inizdeki tüm trafiği göreceğinizi garanti ediyoruz.

Organik trafik hizmetinden kimler yararlanabilir?

Müşterilerimizin çoğu, web sitelerinin trafik ölçümlerini iyileştirmek için hizmetlerimizi kullanır. Hemen çıkma oranınızı, geri dönüş oranınızı, oturum sürenizi düzeltebilir, trafik hacminizi artırabilir, daha fazla organik veya sosyal trafik ekleyebilir ve organik trafiğin neredeyse her yönüyle çalışabiliriz.

Günde ne kadar organik trafik alabilirim?

Web siteniz için dilediğiniz kadar yada bütçeniz oranında organik trafik satan alabilirsiniz. Organik trafik konusunda sınır yok! İster 1.000, 10 Bin , 100 Bin, 1 Milyon yada 1 Milyar. Siz ne kadar isterseniz o kadar!

Organik trafikte ücretsiz planlarınız yada paketleriniz var mı?

Maalesef yok! Ancak organik trafiği test yapabilmeniz için 2 Bin web sitesi trafiğini çok ucuz bir rakama veriyoruz. Fiyatı 99 TL'dir.

Websiteme gelen organik trafiği görmem için ne gerekli?

Websitenize gelen organik trafiği görebilmeniz için, Google tarafından verilen Google Analytics kodunuzun bulunması ve sitenizde bu kodun aktif olması gerekmektedir. Google Analytics kullanıyorsanız bu kodu aktif etmişsiniz demektir.

Google Adsense kullanıyorum. Gelen organik trafik siteme zarar verir mi?

Google Adsense yada başka bir dijital reklam sağlayıcısı üzerinden sitenizde reklam yayınlıyorsanız endişe etmeyin. Biz sadece sitenize ve sayfalarınıza organik trafik sağlıyoruz. REKLAMLARA TIKLAMIYORUZ. Websitenize herhangi bir zararı yok.

Siparişim ne zaman işleme alınır?

Siz ödeme bildirimi yaptıktan ortalama 3-6 saat içerisinde trafik sitenize yönlendirilir. Saat 18'den Sabah 10'a kadar verilen siparişler saat 11'den sonra işleme alınır. Ancak özel bir durumunuz var ise belirleyeceğiniz bir saatte özel bir çalışma yapabiliyoruz. Sadece bildirimde bulunmanız yeterli.

Powered by WISECP
login Giriş Yap register Kayıt Ol
Top