X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
DA, PA değeri yüksek web sitelerinden dofollow backlink fırsatını sakın kaçırmayın!
BACKLİNK

Backlink Paketleri,

SEO Backink Satın Al

Organik Trafik, DA ve PA değerleri yüksek backlink satın almanın en kolay ve en iyi yoludur. Web siteniz için özel olarak tasarlanmış özgün SEO Backlink paketleri aracılığıyla web sitenizi anahtar kelimelerde üst sıralara taşıyın.

 • Domain Authority (DA)

  Yüksek DA değerine sahip web siteleri

 • Do follow Backlink

  Takip edilebilir linkler

 • Metin İçi Çapa

  Anahtar kelimeden siteye backlink (Anchor Text)

 • Fiyatlandırma (Adet Sayısı)

  1 Adet Olarak Fiyatlandırılır

backlink

Backlink Paketleri: DA, PA değeri yüksek do follow SEO backlink

DA/PA değeri yüksek SEO, do follow backlink çalışması, anahtar kelimelerde yükselmenizi sağlar.

DA10+ Backlinks
Spam Skoru Yok! Yüksek Kaliteli
1.299 TL yerine
899 TL/Tek Sefer
ŞİMDİ SATIN AL
 • check DA 10+ Backlink (1 Adet)
 • check Alan Adı Yaşı: 1 Yıl+
 • check %100 Gerçek Erişim
 • check MOZ DA10+ Garanti
 • check Ahrefs DR10+ Ortalama*
 • check Hedef URL'ye 1 Çapa Metin
 • check Ana URL'ye Çapa Metin
 • check Yenilenen Alan Adı Yok
DA20+ Backlink
Spam Skoru Yok! Yüksek Kaliteli
1.400 TL yerine
1.100 TL/Tek Sefer
ŞİMDİ SATIN AL
 • check DA 20+ Backlink (1 Adet)
 • check Alan Adı Yaşı: 2 Yıl+
 • check %100 Gerçek Erişim
 • check MOZ DA20+ Garanti
 • check Ahrefs DR15+ Ortalama*
 • check Hedef URL'ye 1 Çapa Metin
 • check Ana URL'ye Çapa Metin
 • check Yenilenen Alan Adı Yok
DA40+ Backlink
Spam Skoru Yok! Yüksek Kaliteli
3.800 TL yerine
3.100 TL/Tek Sefer
ŞİMDİ SATIN AL
 • check DA 40+ Backlink (1 Adet)
 • check Alan Adı Yaşı: 5 Yıl+
 • check %100 Gerçek Erişim
 • check MOZ DA40+ Garanti
 • check Ahrefs DR25+ Ortalama*
 • check Hedef URL'ye 1 Çapa Metin
 • check Ana URL'ye Çapa Metin
 • check Yenilenen Alan Adı Yok

Backlink paketlerinin ortak özellikleri

DA, PA değeri yüksek kaliteli backlink paketlerinin ortak özellikleri

Spam Skoru Yok

Spam sokuru değeri Google tarafından cezalandırılan veya yasaklanan benzer özelliklere sahip sitelerin yüzdesini gösterir. Spam skor değeri yüksek olan sitelerden aldığınız backlink web sitenizi olumsuz etkiler.

Alan Adı DA, PA Değeri

DA (Domain Authority); alan adı gücü veya imajı olarak tanımlanır. 5 Farlı parametreye göre değerlendirilir. PA (Page Authority); bir sitenin domain’i altında bulunan sayfanın gücünü ifade eder. Her iki değerde Spam Skoru kadar önemlidir.

Dofollow Backlink

Dofollow backlinkler, Arama motoru optimizasyonlarında üst sıralara yerleşmeyi sağlayan faktörlerden birisidir. Web sitelerine yarar ve anahtar kelimelerde yükselmenizi sağlayan çalışma, profesyonel şekilde uygulanmalıdır. Aksi takdirde siteniz zarar görür.

Anchor Text (Çapa Metin)

Anchor Text ya da Türkçedeki karşılığı ile çapa metin; tıklanabilen metin anlamına gelir. Genellikle arama motorlarında alttan çizilmiş ve mavi renkle belirtilmiş bir şekilde karşınıza çıkan çapa metin SEO çalışmalarının en önemli ayrıntılarından bir tanesidir.

Hedef Alan Adı

Web sitenizde kullanılan domain ya da Türkçe karşılığı ile alan adınız. Yani domain.com gibi. Backlink paketleri içerinde hedef alan adınıza link verilir.

Hedef URL

Web sitenizde kullanılan alan adınızı bir "/" ile ayıran ve anahtar kelimenizin bulunduğu url, web sayfasıdır. Yani "domain.com/organik-trafik" gibi. Backlink paketleri içerinde hedef URL alanı ve anahtar kelimenize link verilir.

baxklink

Baclink Nedir? Neden Önemlidir?

Backlink, bir internet sitesinin farklı bir internet sitesine vermiş olduğu bağlantılardır. Görsel ve metin olarak alınan bağlantılar ilgili kaynaklardan alındığın SEO‘ya katkı sağlarlar. Backlinkler ile sitenizin Google’dan aldığı trafiği artırmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken en önemli şey DA, PA ve Spam Skor Değerleridir. Backlinler çok önemli SEO sıralama faktörlerinden biridir. Google tarafından yapılan açıklamada, içeriğin ardından en önemli sıralama faktörlerinden birinin backlinkler olduğu belirtilmiştir. Web siteniz için bu kadar önemli ve sıralama faktörüne etki eden backlink alımında doğru kaynaklar ile işi bilen bir ekibi değerlendirmezseniz siteniz Google tarafından cezalandırılabilir. Alacağınız doğru kararlar ve yapacağınız doğru hamleler ile Google ve diğer arama motorları tarafından ödüllendirileceğinizi unutmayın! Ödül, arama motoru sırlamalarında üstte çıkmaktır..Düşük kaliteli ve spam skoru yüksek backlinkler!

Ucuz alternatiflere dikkat edin. Düşük kaliteli web sitesi trafiği web siteniz için kötü olabilir. SEO ve backlink pazarı, düşük fiyatlarıyla müşterileri cezbeden deneyimsiz satıcılarla doludur.
Sahte backlink oluşturucular, spam skoru yüksek backlinkler yalnızca zamanınızı ve paranızı tüketecek ve web sitenize katkı sağlamayacak! Doğru alınmayan backlinkler site spam skorunuzu artıracak, aktif ve başarılı bir web sitesi iken çöp site haline dönüşmenizi sağlayacaktır. Bu yüzden akıllı seçimlerde bulunmanızı tavsiye ediyoruz.
2018'den beri Organik trafik hizmetlerini sunmakta ve dünya çapında şirketimize güvenen binlerce firma yada kişi bulunmaktadır.

backlink

Backlink hakkında sıkça sorulan sorular

backlink paketlerimiz ile ilgili detaylı bilgiye mi ihtiyacınız var?

Etki alanı yetkilisi (DA) nedir?

Domain Authority (DA), Moz tarafından geliştirilen ve bir web sitesinin alan adının gücünü ölçen bir ölçümdür. 100 puanlık bir ölçeğe dayalıdır ve bağlantı profili, etki alanı yaşı ve güvenilirlik dahil olmak üzere çok çeşitli faktörleri dikkate alır. Etki Alanı Otoritesi puanları, birden 100'e kadar değişebilir ve daha yüksek puanlar, arama motoru sonuçlarında daha iyi sıralanma becerisinin daha yüksek olduğunu gösterir.

DA10 değeri nedir?

DA10 Etki Alanı Yetkilisi puanı, bir web sitesinin orta düzeyde bir yetkiye sahip olduğunu ve muhtemelen SERP'lerde orta düzeyde iyi bir sıralamaya sahip olduğunu gösterir.

DA20 değeri nedir?

20 Etki Alanı Yetkilisi, söz konusu web sitesinin SERP'lerde ortalamanın üzerinde bir sıralama yeteneğine sahip olduğu anlamına gelir.

DA30 değeri nedir?

30 puan, web sitesinin alakalı arama sorguları için sıralamada orta düzeyde bir başarıya sahip olabileceği anlamına gelir.

DA40 değeri nedir?

40 Etki Alanı Yetkilisi puanı, web sitesinin alakalı arama sorguları için iyi bir sıralama şansına sahip olduğunu gösterir.

DA50 değeri nedir?

50 Etki Alanı Yetkilisi puanı, ortalamanın üzerinde olarak kabul edilir; bu, bir web sitesinin Google'da ve diğer Arama Motoru sonuçlarında en iyi görünürlükten birine sahip olması beklendiği anlamına gelir.

İçeriği kim yazıyor? İçerik ne hakkında olacak?

İçerik yazarlarımız, son derece yetenekli, kurum içi eğitimli, reklam / haber metin yazarlığından gelen 5 kişilik içerik yazma ekibimiz, hayalet blog, blog, haber, makale yazma stili konusunda uzmandır. İçerik, blog sahiplerinin web sitesine mükemmel şekilde uyacak şekilde oluşturulur ve bağlantınızla ilgili olmasını sağlanır. Harika, doğal görünen bir backlink elde edersiniz.

Powered by WISECP
login Giriş Yap register Kayıt Ol
Top