X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
En iyi meta title ve description oluşturma paketi, Organik Trafik'ten fırsatını kaçırmayın!
DESCRIPTION

SEO ilk adım, meta title
meta description Satın Al

Başlık işlevi gören meta title'lar bir İnternet sitesinin indeks kısmında yer alan linklerin Google gibi farklı arama motorları tarafından daha kolay algılanmasını sağlar. Sektörünüzde bulunan milyonlarca web sitesinin önüne çıkmanızı sağlayan en önemli SEO çalışmalarındandır. Benzersiz olmalıdır.

 • Meta Title

  Benzersiz meta title oluşturuyoruz

 • Meta Description

  Benzersiz meta description yazıyoruz

 • SEO Odaklı

  SEO odaklı çalışıyoruz

 • Arama Motoru Standardı

  Arama motrları standarları kullanılır

SEO
Meta title ve description paketinizi seçin ve başlayın!

Özel olarak oluşturulmuş başlıklar ve açıklamalar ile arama motoru sonuçları için en etkili On Page SEO çözümü.

SEO İlk Adım
Nasıl çalıştığını görün. Hızlı yükselin
4.500 ₺/Tek Sefer
ŞİMDİ SATIN AL
 • check 1 URL Başlığı/Meta Tittle
 • check 1 URL Açıklama/Meta Description
 • check SEO Uyumlu/ On Page SEO
 • check 1 Anahtar Kelime/Keywords
 • check Arama Motoru Standardı
SEO Esnaf
2 SEO uyumlu Meta title & Description
8.000 ₺/Tek Sefer
ŞİMDİ SATIN AL
 • check 2 URL Başlığı/Meta Tittle
 • check 2 URL Açıklama/Meta Description
 • check SEO Uyumlu/ On Page SEO
 • check 2 Anahtar Kelime/Keywords
 • check Arama Motoru Standardı

SEO uyumlu meta title, meta description paketlerinin ortak özellikleri

Meta title ve meta description paketlerinin ortak özelliklerini kafanıza takılmasın diye özetlemeye çalıştık.

Meta Title

SEO uyumludur. Sayfa başlığıdır, 70 karakterden oluşur ve anahtar kelime içerir.

Meta Description

SEO uyumludur. Sayfanın açıklamasıdır, 160 karakterden oluşur ve 3 anahtar kelime içerir.

Arama Motoru Standardı

Benzer başlıklar, açıklamalar web sitenizi uyumsuz kılar. Google, Bing, Yandex gibi arama motoru standardında benzersiz başlıklar ve sayfa açıklamaları oluşturuyoruz.

Doğal Görünümlü Trafik

Tanışma paketi dışındaki tüm paketlerde yani Eko, Pro ve Platinium paketlerinde trafik 24 saate yayılarak doğal görünüm kazandırılır. Bu durum olağan olduğu için arama motorları tarafından şüpheli yaklaşılmaz.

Dil Hedefli Tarayıcı

Projelerinize özel dil hedefli tarayıcılar kullanmaktayız. Türkiye'den gelen organik trafik için tr-TR, ABD için en-EN, Almanya için de-DE gibi tarayıcılardan hizmet veriyoruz. İstediğiniz dil hedefli tarayıcıyı talep edebilirsiniz.

Garantili Sonuçlar

Web sitenize gönderdiğimiz organik trafiği Google Analytics üzerinde göreceğinizi garanti ediyoruz. Google Analytics UA, G, GA, GA3, GA4 ve GTM izleme kodları ile sorunsuz çalışır.

organik-trafik

Yüksek kaliteli iyi websitesi trafiği nedir?

İyi web sitesi trafiğinin en büyük özelliği, "gelen trafik, gerçek web sitesi trafiği gibi görünmeli, gerçek insan davranışına sahip olmalı ve trafik raporlarında doğal görünmelidir". Trafik hizmeti verirken Organiktrafik.com.tr'yi rekabette öne çıkaran şey budur. Web sitenizdeki doğal organik trafiğe benzeyen trafik üretiyoruz. Yüksek kaliteli ve 24 saate yayılan organik trafikte rakipsiz olduğumuzu bir kez daha hatırlatıyoruz.
Organik trafik pazarında iyi bir şirketle çalışmanız ve seçimlerinizi doğru yaptığınız sürece websiteniz arama motorlarında yükselmeye devam edecektir.Düşük kaliteli kötü web sitesi trafiği nedir?

Ucuz alternatiflere dikkat edin. Düşük kaliteli web sitesi trafiği web siteniz için kötü olabilir. Trafik oluşturucu pazarı, düşük fiyatlarıyla müşterileri cezbeden deneyimsiz satıcılarla doludur.
Sahte trafik oluşturucular, sahte trafik botları gibi yalnızca zamanınızı ve paranızı tüketecek, ancak web sitenize sahte trafik dışında önemli sonuçlar sağlamayacaktır. Bu yüzden akıllıca seçin...
2018'den beri Organik trafik hizmetlerini sunmakta ve dünya çapında şirketimize güvenen binlerce firma yada kişi bulunmaktadır.

organik-trafik

Sıkça Sorulan Sorular

Web Host paketlerimiz ile ilgili detaylı bilgiye mi ihtiyacınız var?

Organik trafik gerçek mi?

Gerçek IP'ler ve gerçek bilgisayarlar üzerinden gönderilen otomatikleştirilmiş trafiktir. Bu trafiği oluşturmak için otomasyonlu gerçek web tarayıcıları kullanırız, bu, trafiğin gerçek insan trafiği gibi göründüğü anlamına gelir, sadece satın alma işlemi yapmaz. Google Analytics'inizdeki tüm trafiği göreceğinizi garanti ediyoruz.

Organik trafik hizmetinden kimler yararlanabilir?

Müşterilerimizin çoğu, web sitelerinin trafik ölçümlerini iyileştirmek için hizmetlerimizi kullanır. Hemen çıkma oranınızı, geri dönüş oranınızı, oturum sürenizi düzeltebilir, trafik hacminizi artırabilir, daha fazla organik veya sosyal trafik ekleyebilir ve organik trafiğin neredeyse her yönüyle çalışabiliriz.

Günde ne kadar organik trafik alabilirim?

Web siteniz için dilediğiniz kadar yada bütçeniz oranında organik trafik satan alabilirsiniz. Organik trafik konusunda sınır yok! İster 1.000, 10 Bin , 100 Bin, 1 Milyon yada 1 Milyar. Siz ne kadar isterseniz o kadar!

Organik trafikte ücretsiz planlarınız yada paketleriniz var mı?

Maalesef yok! Ancak organik trafiği test yapabilmeniz için 2 Bin web sitesi trafiğini çok ucuz bir rakama veriyoruz. Fiyatı 99 TL'dir.

Websiteme gelen organik trafiği görmem için ne gerekli?

Websitenize gelen organik trafiği görebilmeniz için, Google tarafından verilen Google Analytics kodunuzun bulunması ve sitenizde bu kodun aktif olması gerekmektedir. Google Analytics kullanıyorsanız bu kodu aktif etmişsiniz demektir.

Google Adsense kullanıyorum. Gelen organik trafik siteme zarar verir mi?

Google Adsense yada başka bir dijital reklam sağlayıcısı üzerinden sitenizde reklam yayınlıyorsanız endişe etmeyin. Biz sadece sitenize ve sayfalarınıza organik trafik sağlıyoruz. REKLAMLARA TIKLAMIYORUZ. Websitenize herhangi bir zararı yok.

Siparişim ne zaman işleme alınır?

Siz ödeme bildirimi yaptıktan ortalama 3-6 saat içerisinde trafik sitenize yönlendirilir. Saat 18'den Sabah 10'a kadar verilen siparişler saat 11'den sonra işleme alınır. Ancak özel bir durumunuz var ise belirleyeceğiniz bir saatte özel bir çalışma yapabiliyoruz. Sadece bildirimde bulunmanız yeterli.

Powered by WISECP
login Giriş Yap register Kayıt Ol
Top