X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
ETBİS kayıtlı Türkiye'nin en büyük trafik üreticisinden Türkiye lokasyonlu organik trafik
TÜRKİYE

Organik Google Search Console,

Arama Konsolu Trafiği Satın Al

Tüm SEO Trafiğinin, her bir tıklamanın Google Arama Konsolunuzda görüleceğini garanti ediyoruz. Google Search Console (Arama Konsolu) trafiği, SEO'nuzda olumlu sonuçlanacak ve anahtar kelimelerinizin arama motoru konumlandırmasına ve site görünürlüğüne katkı sağlayacaktır.

 • Anahtar Kelime Araması

  Trafik anahtar kelimeden gelir

 • İzleme Kodları

  Tüm izleme kodları ile uyumlu

 • Doğal Görünümlü Arama

  Anahtar kelime aramaları 24 saate yayılır

 • Garantili Sonuçlar

  Trafiği Search Console'da görürsünüz

organik-trafik

Search Console trafik paketinizi seçin ve başlayın!

Google gibi arama motorlarını sitenizi ziyaret etmesi için zorlar. Anahtar kelimeniz arama sonuçlarında ilk 100'de olmalı!

Her tıklama bot algılama sistemimizden geçerek size temiz ve yalnızca gerçek insan web trafiği sağlar.

100 Arama Trafiği
100 Search Console trafiği.
170 $ yerine
100 $/aylık
ŞİMDİ SATIN AL
 • check 3 Anahtar Kelime
 • check 100 Arama/Aylık
 • check 100 Benzersiz IP/Aylık
 • check Doğal Görünümlü Arama
 • check Hedef Ülke Seçimi (Türkiye/ABD gibi)
 • check Dil Kontrollü Tarayıcı
 • check İzleme Kodları: UA, G, GA3, GA4, GTM
 • zaman Sitede Gezinti: En Az 60 Saniye
 • check Adsense Güvenli
 • time Sipariş Başlama 4-6 Saat
660 Arama Trafiği
660 Search Console Trafiği
660 $ yerine
449 $/aylık
ŞİMDİ SATIN AL
 • check 8 Anahtar Kelime
 • check 660 Arama/Aylık
 • check 660 Benzersiz IP/Aylık
 • check Doğal Görünümlü Arama
 • check Hedef Ülke Seçimi (Türkiye/ABD gibi)
 • check Dil Kontrollü Tarayıcı
 • check İzleme Kodları: UA, G, GA3, GA4, GTM
 • zaman Sitede Gezinti: En Az 60 Saniye
 • check Adsense Güvenli
 • time Sipariş Başlama 4-6 Saat
1330 Arama konsolu Trafiği
1.330 Search Console Trafiği
1.330 $ yerine
660 $/aylık
ŞİMDİ SATIN AL
 • check 12 Anahtar Kelime
 • check 1.330 Arama/Aylık
 • check 1330 Benzersiz IP/Aylık
 • check Doğal Görünümlü Arama
 • check Hedef Ülke Seçimi (Türkiye/ABD gibi)
 • check Dil Kontrollü Tarayıcı
 • check İzleme Kodları: UA, G, GA3, GA4, GTM
 • zaman Sitede Gezinti: En Az 60 Saniye
 • check Adsense Güvenli
 • time Sipariş Başlama 4-6 Saat

Google Search Console trafik paketlerinin ortak özellikleri

Google Search Console trafik paketlerinin ortak özelliklerini kafanıza takılmasın diye özetlemeye çalıştık.

SERP'lerde İyileşme

SERP: Search Engine Results Pages, kullandığınız arama motorunun sonuç sayfası anlamına gelmektedir. Anahtar kelimelerinizde pozisyonlarınızın iyileşmesine katkı sağlar.

Google İndex

Google Index, web sitelerinin listelenmesi için kullanılan SEO terimidir. Arama motorları tarafından fark edilerek sıralanmanıza katkı sağlar.

Googlebot Zorlama

Googlebotlar, Web’in her noktasını sürekli dolaşan arama motoru botlarıdır. Ama motorlarında siteniz ne kadar çok aranırsa ziyaret sıklığı o kadar artar.

Trafik Sayaçları/İzleme Kodları

Tüm trafik sayaçları ve izleme kodları ile uyumlu arama sonuçları. Sayfanızda en az 60 saniye gezinti gerçekleştirilir.

Google Analytics / Google Adsense

Google Analytics ve Google Adsense için yüzde 100 güvenlidir. Bot araması gerçekleştirmiyoruz. Proxy kullanmıyoruz. Yüzde 100 insan araması.

Garantili Sonuçlar

Web siteniz ile alakalı yapılan tüm anahtar kelimeleri Google Search Console'da göreceğinizi garanti ediyoruz.

organik-trafik

Google Search Console nedir? Ne işe yarar?

Google'ın sunduğu bir araç olan Search Console, web sitesine sahip herkesin Google Arama'da nasıl performans gösterdiğini ve aramadaki görünümünü iyileştirmek için neler yapabileceğini anlamasına yardımcı olabilir. Google Search Console, Google tarafından sunulan ve Google Arama sonuçlarında sitenizin nasıl yer aldığını izlemenize, yönetmenize ve sorunları gidermenize yardımcı olan ücretsiz bir hizmettir. Google Arama sonuçlarına eklenmek için Search Console'a kaydolmanız gerekmez, ancak Search Console, Google'ın sitenizi nasıl gördüğünü anlamanıza ve iyileştirmenize yardımcı olur.

Google Search Console paketlerinden birini seçmeden önce anahtar kelimenizin ilk 100 sonuç içerinde çıkması gerektiğini yeniden hatırlatıyoruz. Eğer anahtar kelimenizin hangi sayfada kaçıncı sırada çıktığını bilmiyorsanız üye girişi yapın ve destek talebi oluşturun.  Üye değilseniz iletişim bölümünden mesaj gönderin lütfen. Cüzi bir ücret karşılığında alanında uzman ekibimiz bunu ekibimiz sizin adınıza gerçekleştircektir.Düşük kaliteli kötü web sitesi trafiği nedir?

Ucuz alternatiflere dikkat edin. Düşük kaliteli web sitesi trafiği web siteniz için kötü olabilir. Trafik oluşturucu pazarı, düşük fiyatlarıyla müşterileri cezbeden deneyimsiz satıcılarla doludur. Sahte trafik oluşturucular, sahte trafik botları gibi yalnızca zamanınızı ve paranızı tüketecek, ancak web sitenize sahte trafik dışında önemli sonuçlar sağlamayacaktır. Bu yüzden akıllıca seçin... 2018'den beri Organik trafik hizmetlerini sunmakta ve dünya çapında şirketimize güvenen binlerce firma yada kişi bulunmaktadır.

kotu-trafik

Sıkça Sorulan Sorular

Google Search Console organik arama trafiğinde kafanıza takılan soruların cevapları

Organik SEO Nedir?

Organik SEO, organik veya ücretsiz arama sonuçları için arama motoru sonuç sayfalarında (SERP'ler) görünürlüğünü artırmak için bir web sitesini optimize etme sürecidir. Organik SEO, bir web sitesinin SERP'lerdeki sıralamasını yerleştirme için ödeme yapmadan artırmak için anahtar kelime araştırması ve bağlantı kurma tekniklerini içerir. Organik SEO, arama motoru sonuçlarındaki görünürlüğünü artırarak bir web sitesine daha fazla trafik çekmeyi amaçlar.

Google Search Console Trafiği Nedir?

Google Search Console SEO trafiği, bir web sitesine organik arama motoru sonuçlarından gelen ziyaretçilerdir. Organik arama motoru sonuçları, arama motoru sonuç sayfalarında (SERP'ler), reklam olmalarının aksine arama terimleriyle olan ilgileri nedeniyle görünen listelerdir. SEO trafiği, insanlar ilgili anahtar kelimeleri bir arama motoruna girip çıkan bağlantılardan birine tıkladığında oluşur.

Organik TO Nedir?

Organik TO (Tıklama Oranı), organik arama motoru optimizasyonu çalışmalarının başarısını ölçmek için kullanılan bir metriktir. Bir web sitesinin organik arama sonucuna yapılan tıklama sayısının, aldığı toplam gösterim sayısına bölünmesiyle hesaplanır. Daha yüksek bir TO, organik arama sonuçlarında göründüğünde web sitenize daha fazla kişinin tıkladığını gösterir ve bu da trafiğin ve dönüşümlerin artmasına neden olabilir.

Sonuçları Garanti Ediyormusunuz?

Hizmetlerimizi her zaman sizin oluşturduğunuz projeye göre sunmayı garanti ediyoruz. SEO stratejiniz her zaman link inşası ve ilgili metinleri kapsayacak kadar karmaşık olmalıdır. SEO'nuzun yalnızca bir bölümünü, yalnızca Organik TO bölümünü geliştiriyoruz; bu nedenle herhangi bir zamanda belirli bir konumu garanti edemeyiz.

Nasıl Çalışıyorsunuz?

Dünya çapında gerçek insanları işe alıyoruz ve onlara yaptıkları her tıklama için küçük bir ücret ödüyoruz. Tıklayıcıların davranışlarını izleyen ve tüm tıklamaların doğal bir şekilde yapılmasını kontrol eden karmaşık bir yazılımımız var, böylece arama motorlarının bakış açısından tıklamalar normal organik tıklamalar gibi görünecektir. Tıklayıcılarımıza verdiğimiz her görev, anahtar kelimenizi aramak, sonuçlarda web sitenizi bulmak, web sitenize tıklamak ve daha sonra web sitenizde 60 saniyeden az olmamak üzere kalmak ve bir şeyler yapmaktan oluşur. Böyle bir süreç, Organik TO oranınızın sonuçlardaki diğer web sitelerinden daha iyi olmasını sağlayacak ve arama motoruna konumunuzun yükseltilmesi gerektiğini gösterecektir.

Arama Sonucu Tıklamaları Nereden Görebilirim?

Google Analytics veya diğer modern trafik sayaçlarınızda daha fazla organik trafik göreceksiniz. Kullanmanızı şiddetle tavsiye ettiğimiz bir diğer araç da Google Search Console'dur; burada hem trafiğin geldiği anahtar kelimeleri hem de her bir anahtar kelime için TO'yu görebilirsiniz.

Organik TO'yu Artırmak İçin Neler Yapabilirim?

Pozisyonlarınızı artırmanıza yardımcı oluyoruz, ancak yardımımız olmadan yeni pozisyonları korumak istiyorsanız, web sitenizin içeriği üzerinde çalışmanız gerekir. Organik TO, önemli ölçüde sayfalarınızın Başlık ve Açıklama etiketlerine bağlıdır. SEO yaptığınız anahtar kelimeyle çok alakalı olmalıdırlar. Kullanıcılar için çok fazla tıklanabilir olmalıdırlar. 6. Risk var mı? Piyasada daha ucuz SEO Tıklamalarını daha hızlı sağlayan hizmetler var, ancak robotik bot tıklamalarının farkında olun. Google ve diğer arama motorları, sonuçların bir robot veya normal bir insan tarafından yapılıp yapılmadığını kolayca tespit edebilir. Fare hareketleri, pencere boyutu, IP adresi ve diğerleri gibi basit şeyler botları tespit etmek ve web sitelerini cezalandırmak için kullanılır. Olası botları tespit etmek ve sonuçları elde etmek için yalnızca doğal yolları ve yalnızca gerçek insanları kullandığımızdan emin olmak için bunları filtrelemek için tescilli yazılımımızı kullanıyoruz.

Web Sitemin Anahtar Kelimesi İlk 100'de Değilse Ne Yapmalıyım?

İlk 100'de anahtar kelimenizin olmaması bir çok web sitesinin başına gelebilir. Tıklamaları gerçek insanlar yaptığı için, bu tıklamalar yalnızca web sitesi Google'da bulunabiliyorsa gerçekleştirilebilir. Arama Motorları, web sitenizi farklı anahtar kelimeler için sıralamak için geri bağlantılara güvenir. Bu nedenle, web sitenizi belirli bir anahtar kelime için zorlamak istiyorsanız, mümkün olduğunca çok sayıda kaliteli geri bağlantı (Backlink) satın almalısınız. Backlink (Geri Bağlantı) almak konusunda bilginiz yoksa yada kalileti bir backlink alamayacağınızı düşünüyorsanız DA değerleri yüksek alan adlarından sizin adınıza backlink alabiliriz. Backlink satın almak için lütfen SEO Paketlerini ziyaret ediniz.

Anahtar Kelimemin Kaçıncı Sırada Olduğunu Bilmiyorum! Ne Yapmalıyım?

Eğer anahtar kelimenizin hangi sayfada kaçıncı sırada çıktığını bilmiyorsanız üye girişi yapın ve destek talebi oluşturun. Üye değilseniz iletişim bölümünden mesaj gönderin lütfen. Cüzi bir ücret karşılığında alanında uzman ekibimiz bunu ekibimiz sizin adınıza gerçekleştircektir.

Powered by WISECP
Top