X
X

Hizmet ve Kullanım Sözleşmesi

AnasayfaHizmet ve Kullanım Sözleşmesi

Kullanıcı Sözleşmesi

Bu sözleşmede yazılan tüm maddeler organiktrafik.com.tr sitesinin kullandığı servisler ve bileşenler için geçerlidir.

Müşteriler : Sistemi kullanan veya tüm kayıtlı olan kullanıcılardır. (Sözleşmede müşteriler olarak hitap edilecektir.)

 1. Sahiplik :  
  Bu sözleşme yalnızca yazılımın / hizmetin kullanımınızla alakalı bazı haklar vermektedir. Tüm diğer haklar tarafımızca saklı tutulmaktadır. Bu sınırlamalara rağmen ilgili yasalar ilave haklar sağlamıyorsa, yazılımı yalnızca bu sözleşmede açıkça izin verildiği şekilde kullanabilirsiniz.

Yazılımı kullanan müşteriler aşağıdaki maddelerde yazan işlemleri yapma hakkı yoktur.

 • Yazılımı teknik anlamda sorun oluşturabilecek işlemler,
 • Yazılım üzerinde ters mühendislik işlemi yaparak, yazılımı kötüye kullanmak,
 • Yazılımı kaynak koda dönüştürmek ve derlemesini açmak,
 • Yazılımı yasaya aykırı şekilde kullanmak,
 • Yazılımı kendi bilgileri dışında diğer bir kişiye kiralamak veya finansal anlamda gelir etmek,
 • Yazılımı, illegal veya yasa dışı web sitelerinde kullanmak.
 • Yazılımı, kendisine ait olmayan veya haberi olmayan web site adresine ziyaretçi göndermek.
 • Yazılımı ve Hizmetleri, başkasının bu hizmetleri kullanımına zarar verecek şekilde kullanmak.
 • Yazılımı ve Hizmetleri, herhangi bir yolla bir hizmete, veriye, hesaba veya ağa yetkisiz erişim elde etmek için kullanamazsınız.

 1. Kullanım :
  Bu yazılımı veya servisi kullanmanız sonucunda aygıtlarınızda, web sitelerinizde ve dolaylı yollarla oluşabilecek kar kaybı, özel, zarar gibi kayıplardan firmamız sorumlu tutulamaz.

Yazılımımız için teknik veya normal destek garantisi verilmemektedir. Yazılımı kullanırken karşılaştığınız bir sorun veya durumları destek@organiktrafik.com.tr mail adresimiz,   https://organiktrafik.com.tr/iletisim sayfasındaki bilgilerimizden veya iletişim formumuzu doldurarak bildirmeniz durumunda sınırlı oranda destek imkanı sağlanacaktır.

Yazılımı kullanırken;  yazılımın sürümü, IP adresi kimliği, tarayıcı kimliği, aygıtınızın internet protokolü gibi kullanıcı verilerinizden türetilen bilgileriniz sistemimize kayıt olması ve depolanmasına onay vermiş olmaktasınız.

Müşteri; Yeni hesap açtığında, hesap şifresini unuttuğunda,  kampanyalar ve ilgili duyuruların vermiş olduğu mail adresi ve cep telefonu bilgileri üzerinden haberdar edilmesini onaylamaktadır.

Servisimiz, sadece Google Analytics ile uyumlu çalışmaktadır. Başka bir sayaç sağlayıcısı, 3.parti bir yazılım veya özel sistemle çalışmamaktadır.

 1. Ücretsiz Haklar
  Belirli dönem ve sürelerde satış politikası gereği üyelik işlemlerinde, ücretsiz hediye ziyaretçi kontör limiti değişkenlik gösterebilmektedir. Bu ücretsiz olarak tanımlanan kontör limitleri her mail adresi ve telefon numarası ile 1(bir) kerelik kullanım hakkı verilmektedir.

Ücretsiz kullanım haklarını ihlal edilmesi, kötüye kullanılması durumunda kullanıcının hesabı tekrar açılmamak üzere pasif hale getirilecektir. Hesabında tanımlı olan kontör limiti tutarı dikkate alınmaksızın hesap iptal edilip kullanıma kapatılacaktır.

 1. Ücretli Kullanımlar :
  https://organiktrafik.com.tr adresi dışında başka hiçbir web sitesine ödeme yapmayınız. Başka bir adrese yaptığınız ödemeler veya kayıt olduğunuz hesap ile alakalı; tarafımızdan hiçbir hak beyanında bulunamazsınız.

Bizden aldığınız hizmeti veya servisimizi; bir başkasına devredemez, kiralayamaz veya satamazsınız. Bu tür bir işlemin tespit edilmesi durumunda verilen hizmeti bildirmeden durdurma veya iptal hakkına firmamız sahiptir. Sadece Bayi ve Satış ortaklarımız bu kapsamın dışındadır.

 1. Kötüye Kullanım :
  Yazılımımızı veya hizmetlerimizi kullanırken, ziyaretçi gönderdiğiniz sitelerde küfür, karalama, alaya alma, siyasi, hakaret veya etnik propaganda, yasadışı veya ahlak dışı hiçbir eylemde bulunamazsınız. Bu tür eylemde bulunmanız durumunda sisteme girişiniz belirli bir süre veya süresiz olarak yasaklanabilir. Sistemdeki hesabınız durdurulabilir veya iptal edilebilir. Sisteme giriş tarihiniz, IP adresiniz ve kullanıcı verileriniz veri tabanlarımızda kayıtlı tutulmaktadır. Kayıtlarımız belirli periyotlarda yedekler alınarak muhafaza edilmektedir. Herhangi bir yasal işlemde  sistemde kayıtlı bu bilgiler yasal mercilere iletilebilir.

Sistemdeki herhangi bir üyeye, yöneticiye, canlı destek operatörüne, denetleyici veya koordinatöre veya yetkiliye; hesap şifrenizi veya kredi kartı bilgileri gibi kişisel verilerinizi paylaşmayınız.

İnternet üzerinden veya iletişim araçları ile yaptığınız görüşmeler sitemiz adına bağlayıcı değildir. Sitemiz adına ait olan tüm işlemlerde dilekçe formatında veya kağıt üzerine çıktı alınarak Organik Trafik ve Organik Trafik marka sahibi Nova Haberleşme Ltd. Şti. şirket kaşesi bulunan anlaşmalar ve yazışmalar geçerlidir.

 1. Fayda ve Etkileri
  "Sitenizin trafiğini yükseltip, Google örümceklerinin sayfanızı daha fazla ziyaret etmelerini sağlayarak, anahtar kelimelerinizde yükseliş elde etmenizi sağlar.” Kavramı servisimiz için garanti kapsamında değildir. Çünkü; web sitenizin domain yaşına, sektörel bazlı zorluklara, anahtar kelimenizin aranma hacmine göre fayda süresi değişkenlik gösterebilmektedir. Bu süre ve fayda Google algoritmaları tarafından belirlenmektedir. O nedenle fayda konusu için web sitemiz sorumlu tutulamaz.

Google Adsense veya Google Adwords hesaplarınıza olumlu/olumsuz herhangi bir etkisi yoktur. Ziyaretçiler Google Analytics hesabınıza gönderilmektedir. O nedenle reklamlarınıza tıklama yaptırılmamaktadır. Reklam üzerinden gelir elde edilmemektedir. Sizin tarafınızdan ve servis dışı kullanımlarınızda hatalarınızdan kaynaklanan yaşanacak sorunlar, firmamız sorumlu değildir.

Servisimiz üzerinden gönderilen ziyaretçiler sadece web sitenize giriş yaptırılmaktadır. Chat kanalınızda aktif kullanıcı olarak görüntülenmemektedir.

Servisimizle videolarınızın izlenme sayısını maalesef arttıramazsınız. Web siteleriniz için geçerlidir.

 1. Ödemeler :
  Servisimiz üzerinden müşterilerden ödeme alabilmek için; SHOPİER ile firmamızın anlaşması bulunmaktadır. Banka kartı veya Kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Dilerseniz Havale/EFT ile de ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme yaptıktan sonra hizmet faturası e-fatura/e-arşiv olarak müşterinin sisteme kayıtlı mail adresine iletilecektir.

Ödeme ekranında yapılan tüm işlemler, güvenlik, sorumluluk ve kart güvenliği koruma gibi alanlar Ödeme Hizmetleri sunan firmanın sorumluluğundadır.

Kart bilgisi gibi ödeme verileri sistemlerimizde kanunen saklanmaz, saklanamaz.

Müşteri, sipariş aşamasında verdiği bilgilerin doğruluğunu kabul eder. Girdiği bilgilere göre e-fatura/e-arşiv faturası tarafına gönderilecektir.

 1. Sipariş ve İptal : Vermiş olduğumuz hizmet tamamen dijitaldir.  Eğer özel bir bildirimde bulunarak belli bir zaman belirtmemişseniz, Siparişinizin işleme alınacağı zaman dilimi her gün 10:00 - 18:00 arasıdır. Bu zaman dilimleri arasında siparişlerinizi iptal edemezsiniz. İptal zamanları saat 18:01-09:59 arasıdır. İşlem başlamadan önce mail adresinize yada cep telefonunuza SMS ile otomatik bir bildirim gönderilir. Bu bildirimin ardından siparişlerinizi iptal edemezsiniz. Web sitenizde Google Analytics kodunuz var ise sitenize gönderilen trafiğin tamamını gerçek zamanlı izlersiniz. Google Analytics verileri delil olarak kabul edilir.

  9. Sözleşme Değişiklikleri :
Sözleşmede yazılı olan maddelerde revize veya yeni eklenen maddelerin yayınlanması durumundaKullanıcı Sözleşmesilinkine tıklayarak veya https://organiktrafik.com.tr web sitemiz üzerinden Kullanıcı Sözleşmesi sayfasında yenilenen sözleşme yayınlanacaktır.

Kullanıcı Sözleşmesi sayfasında, güncellenme tarihi ve zamanı belirtilecektir. Her güncellemede tarih ve zaman değiştirilecek ve müşteri panelinde duyuru bölümünde sözleşmenin yenilendiği duyurulacaktır.

Yazılımı kullanan mevcut veya yeni müşteriler burada yazan maddeleri kabul etmiş sayılmaktadır.


Top