X
X

İnternet gazetelerine organik trafik

AnasayfaYazılarYerel SEOİnternet gazetelerine organik trafi...

İnternet Gazetelerine, Haber Sitelerine Organik Trafik

Son zamanlarda bilgiye erişmekte ki en büyük kaynak internet gazeteleri. İnternet gazetelerinde ki en önemli sorun ise ziyaretçi konusunda trafik eksikliği.

Son zamanlarda büyükşehir belediyeleri yada diğer belediyeler reklam vermek için haber sitesi ziyaretçi trafik raporu istiyor. Esasen haklılar. İnternet gazeteleri, haber siteleri hızla çoğalırken reklam pastası pazarı daralıyor.

Yaşadığınız şehirde dün 20 olan internet haber sitesi sayısı bugün 60 olabiliyor.

Burada daralan reklam pastasını sadece büyükler ve güçlüler alıyor! Büyük ve güçlü olabilmenin yolu ise haber sitenize gelen trafik. Artık belediyelerin yada iş paydaşlarınızın Google Analytics verileri istediğini biliyoruz.

Bir siyasi ile konuşurken Sizin ve haber sitenizin ciddiyeti aldığınız trafik kadardır. Haber sitenize aldığınız trafik ne kadar çok ise ciddiyetiniz, etkileşiminiz, duruşunuz, ikna etme yeteneğiniz o kadar fazladır.

Haber sitenizin varolan trafiğine katkı sağlamak için zaman geçirmeden Organik Trafik ile tanışın, haber siteniz için organik trafik satın alın. Unutmayın haber sitenize gönderdiğimiz organik trafik Türkiye lokasyonlu, il yada ilçe bazlıdır.

Şimdi Size sadece 72 saatlik bir veri gösteriyoruz. Gerçek bir haber sitesi ve gerçek verileri. Organik trafikten önce hemen çıkma oranı ve sitede geçirilen süreye dikkat edin.

Aynı haber sitesine ait bu veri ise Organik Trafik satın aldıktan sonra,

Organik Trafik Paketleri incelemek için tıklayın.

Haber sitenize organik sosyal trafik için tıklayın.


Top