X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

GİT Karma Trafik (Gerçek İnsan Davranışı Sergileyen Organik Trafik)

TÜM İZLEME KODLARI İLE ÇALIŞIR Türkiye'den Karma Trafik
GİT 3000 (Karma Trafik)

GİT 3000 (Karma Trafik)

$715.58
TÜM İZLEME KODLARI İLE ÇALIŞIR Türkiye'den Karma Trafik
GİT 7000 (Karma Trafik)

GİT 7000 (Karma Trafik)

$1,260.63

Farklı Alım Seçenekleri

Tüm İzleme Kodları ile Çalışır

Farklı Paket Seçenekleri

 

 

 

GERÇEK İNSAN TRAFİĞİ ¹ (GİT) KARMA ORGANİK TRAFİK NEDİR?

Web sitenizin ihtiyacı olan direkt trafik , sosyal medya trafiği ve Google arama trafiğini bir arada sunan organik hit, organik trafik hizmetimizin bir parçasıdır.  Sayfada kalma süreleri ile öne çıkar. Sayfada kalma süreleri seçtiğiniz pakete göre 1 ile 7 dakika arasında olabilmektedir.

Karma organik hit, organik ziyaretçi trafik paketlerinde yüzde 20-30 arası direkt trafik, yüzde 60-75 arasında sosyal trafik ve yüzde 10 arama trafiği web sitenize gönderilir.

 

KARMA ORGANİK TRAFİK, KARMA ORGANİK HİT KİMLER TARAFINDAN KULLANILIR?


Organik trafikte devrim niteliğinde olan gerçek insan benzeri organik trafik yaratan GİT (Gerçek İnsan Trafiği ¹) trafiğin amacı; web sitenizin SEO'sunu geliştirmeye katkı sağlamak, sayfalarınızın arama motorlarında sıralamasını yükseltmek, zamandan, emekten ve paradan tasarruf etmektir. Reklamverenler veya TBM/EBM web siteleri için değildir.  Gerçek İnsan Trafiği (GİT) ile web sitenizin eksik ziyaretçi trafiğini tamamlayın.

 

GERÇEK İNSAN TRAFİĞİ ¹ (GİT) KARMA ORGANİK TRAFİK HANGİ SAYAÇLARDA, ANALİTİK SİSTEMLERİNDE, KONSOLLARDA GÖRÜNÜR?


Gerçek insan benzeri karma organik trafik yaratan GİT'in, aşağıdaki trafik ölçen konsollar, web sitesi trafik izleme panelleri ile tamamen güvenli ve verimli olduğunu garanti ediyoruz.

 

Başlıca web sitesi trafik izleme (Analitik/Analiz) konsolları: Bing, Google, Google Analytics, Matomo, Ahrefs, Alexa, MixPanel gibi herhangi bir arama motoru ile bilinen tüm Analytics veya Sıralama platformlarında sorunsuz çalışır.

 

GİT'i web sitenizin sıralamasını iyileştirmek veya bir web ajansı iseniz müşterilerinize trafik satmak için kullanabilirsiniz. AdSense veya başka bir reklam platformu çalıştıran web siteleri için uygun değildir.

 

ORGANİK GERÇEK İNSAN TRAFİĞİ DETAY AÇIKLAMALARINDA KULLANILAN ¹, ² NE ANLAMA GELİYOR?

 

¹: GİT ve/veya Gerçek İnsan Trafiği, gerçek insan benzeri davranış sergileyen hareketleri simüle eder. Bu simüle ² edilen davranış koşulları bilgisayarınıza bağlı mouse gibi hareketler sergilemek, sayfada dolaşmak, diğer sayfa linklerine tıklamak olarak adlandırılabilir. Gerçek İnsan Trafiği, web sitelerinin ısı haritalarına da yansıyan insan davranış simülasyonudur ². Gerçek insan davranışından ayırt edilemez.

 

²: Simülasyon, bir olayın ya da durumun gerçeğe eş değer bir şekilde canlandırılması ya da sembolize edilme halidir.

Powered by WISECP
login Giriş Yap register Kayıt Ol
Top